Něco o mně...

 

Pokaždé, když se můj život změní v míře větší než malé, nedá mi to nepředělat tyto stránky, a protože se v posledním roce změnilo opravdu hodně věcí (a to kupodivu k dobrému), rozhodl jsem se pro další (v pořadí již třetí) úpravu a to tentokráte pořádně, z gruntu a od podlahy. Možná by za  zmínku  ještě stálo, že první verzi webu jsem napsal v roce 2005, druhá úprava proběhla po složené maturitní zkoušce v červnu roku 2007 a právě tato verze je umístěna k nahlédnutí v oddělení "Projekty".

Předně bych se chtěl představit. Mé jméno je Jaromír Langer a jsem natolik mladý, že je ještě zbytečné říkat si starý. Řekl bych takový téměř normální, možná i trochu pohledný kluk vyšší postavy, tmavých vlasů, modrých očí, plný klukovských snů, plánů a chuti do života. Takový, jenž má rád společnost dobrých lidí, dobrý humor, dobré pití a neotřelou inteligenci. Poté samozřejmě nesmí chybět trocha Janičky :-), čtení, filmu, auta, jízdního kola a mohl by se ze mě stát snad nejšťastnější člověk na zeměkouli. Zajímavostí pak zůstává, že mé životní cíle se (možná právě) navzdory poznané realitě stále nezměnily. Chci ty nejhezčí holky, nejdražší auta a ta nejrychlejší letadla...;-)  

Koukám, že odtikávají poslední vteřiny dnešního dne a v dáli doznívající letní bouřka jako by naznačovala, že jsem se již vykecal do sytosti a že by to už mohlo stačit...,

                                                                vlastní klávesou v Brně dne 12.06.2010.
          Úvod | Něco o mě | Projekty | Galerie | Rodina | Kontakt
                                              
                                                                                                                                                           Dnes je: